Dusla s.r.o.

Lázeňská 840, 274 01 Slaný, tel.: 312 522 277, e-mail: dusla@slansko.cz


Dusla s.r.o.
Dusla s.r.o. -> DUSLA s.r.o.

Kovovýroba, přepravníky, kontejnery

Firma Dusla s. r. o., Slaný nabízí široký výběr vysoce kvalitních a funkčních garážových vrat TRIDO včetně odborné montáže, servisu a poradenství

Slaný, Praha, Kladno...

Firma Josef Dundr - Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Zakázky vyhotovujeme pro firmy v České republice, pro zahraniční korporace, ale i pro běžné zákazníky, kteří nás navštíví na výrobně v Lázeňské ulici.

Zámečnictví - svářecí práce

Svářečské a zámečnické práce provádíme v širokém zastoupení – zejména pak kovovýroba a montáž vrat a vratových dílů, pojízdných bran i na motorické ovládání, schůdků, schodišť, zábradlí, mříží do oken a dveří, bezpečnostních výplní, dvířek, dveří, regálů, poliček, stojanů, držáků, stříšek, ocelových konstrukcí, plotů, zátaras, palet, kontejnerů, čekáren, laviček, ramp, anténních stojanů, nástaveb na auta, zastřešení, vývěsních skříní, pracovního nábytku, přístřešků, dopravníků a mnoho jiného. Na přání klientů poskytujeme i finální montáž. 

Kovovýroba - kontejnery, schodiště..

Mezi naše výrobky patří například výklopné kontejnery, kontejnery s výklopným dnem, schodiště, montážní plošiny a další, které naleznete v sekci zámečnictví.

Rovněž se zabýváme výrobou stavebních a zemědělských strojů, včetně jejich příslušenství.

Povrchové úpravy 

Jsme připraveni vyhovět potřebám našich klientů – od návrhů konstrukce, přes výrobu, až po povrchovou úpravu. Nabídnout můžeme závěrečné lakování práškovou barvou, žárové zinkování, galvanické pokovení, nátěry štětcem, nanášení barvy stříkací pistolí.

Kovoobrábění - stroje

O velké variabilitě naší výroby svědčí i použité nástroje kovoobrábění: soustruh, frézka, obrážečka, skružovačka, vrtačka, schaping a bruska. V případě zájmu vytváříme i prefabrikované výrobky pro sériovou výrobu

Vařiče asfaltu

Zároveň jsme jediná firma v České republice, poskytující servis přepravníků litého asfaltu 0,5t až 20t. Produkujeme zálivkové vařiče a jejich příslušenství, další doplňkové služby: přestavby, revize, půjčování vařičů

Od svého založení v roce 1993 a reformaci v roce 2001 na Dusla s.r.o. jsme ušli velký kus cesty, zdokonalili své řemeslo a naučili se mnoho nového. Staňte se i Vy našimi zákazníky, spolupracujte s tradicí prověřenými odborníky. 

Váš Josef Dundr za firmu Dusla s.r.o. - Slaný

kovoobrábění v Praze Zámečnické práce - Kladno Zámečnictví Slaný - DUSLA 

Výroba a montáž kovových bran, branek a vrat

Odolnost, pevnost a spolehlivost – to jsou základní přednosti kovových vrat, bran a branek. Firma Dusla Slaný vám v rámci zakázkové kovovýroby zhotoví bránu či vrata na míru. Díky dlouhodobým zkušenostem dokážeme navrhnout funkční řešení pro kovové brány a vrata nejen v podnikových areálech, skladech a obchodech, ale vyrobíme i reprezentativní brány a branky pro firemní a soukromá sídla. Kovové brány a vrata vám odborně namontujeme.

Kontakt

Dusla s.r.o.
Josef DUNDR
Lázeňská 840, 274 01 Slaný

Mobil:
602 640 157 
602 299 357

E-mail: dusla@dusla.cz

Novinky

Nabídka kovovýroby ze Slaného

Provadíme kovovýrobu na zakázku, máme však i vlastní výrobky. Některé z nich naleznete v našem nabídkovém katalogu kovovýroby

Zámečnictví, kovovýroba Slaný, Praha, Kladno 

 

Výrobní zaměření a technické zázemí

Slaný, Praha, Kladno

Firma Dusla je zaměřena na zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu Široká nabídka výrobních možností a finálních kovovýrobků firmu disponuje k dodávkám zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, zemědělství, stavebnictví, dopravy a mnoha dalších odvětví výroby, obchodu a služeb.

Zákazníky firmy Dusla jsou velké podniky i drobné provozy a domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí. Podmínkou operativnosti a všestrannosti nabídky zámečnických prací a kovovýroby je kvalitní a spolehlivé vybavení výrobních hal a dílen firmy Dusla: tabulové nůžky, ohýbačky plechů, pákové nůžky, ruční lis, skružovací válce, pásové pily, soustruhy, frézky, obráběčka, bodovačka, svářečky CO2, ruční plazma, mostový jeřáb. Prostor haly umožňuje montáže rozměrných celků i vjezd přepravních prostředků od vysokozdvižného vozíku až po kamion.

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

Zadejte kontrolní součet čísel 9,1:
 
Poptávkový formulář