Dusla s.r.o.

Lázeňská 840, 274 01 Slaný, tel.: 312 522 277, e-mail: dusla@slansko.cz


Dusla s.r.o.
Dusla s.r.o. -> ZÁMEČNICTVÍ -> Brány, branky a vrata

Brány, branky a vrata - kovovýroba

Vyhledávanou a žádanou výrobní komoditou firmy Dusla jsou na míru zhotovené brány a pevná, odolná a spolehlivá vrata. Podle nároků na způsob ovládání a s ohledem na citlivé začlenění výrobku do funkčního systému i urbanistického kontextu dodává firma Dusla brány a vrata do průmyslových a zemědělských objektů, obchodů, obytných domů, garáží, skladů a provozoven, ale i do reprezentativních firemních centrál a soukromých sídel. Podle nároků a požadavků zákazníka se může jednat o výrobky různých velikostí, různých konstrukcí a různého technického a řemeslného provedení. Samozřejmostí jsou vždy prvotřídní, prověřené a odolné materiály, které mohou být použity samostatně nebo v zajímavé kombinaci. Součástí dodávky jsou i montážní prvky, mechanické součásti a technická zařízení, která podporují automatické otevírání a zavírání vrat a bran.

  • křídlové vrata, brány
  • samonosné brány
  • garážové vrata, křídlové, kovové
  • kolejnicové systémy

lamelová vrata  výroba posuvných vrat 

vrata - branky  vrat výroba 

garážová vrata  kovové vrata

Kontakt

Dusla s.r.o.
Josef DUNDR
Lázeňská 840, 274 01 Slaný

Mobil:
602 640 157 
602 299 357

E-mail: dusla@dusla.cz

Novinky

Nabídka kovovýroby ze Slaného

Provadíme kovovýrobu na zakázku, máme však i vlastní výrobky. Některé z nich naleznete v našem nabídkovém katalogu kovovýroby

Zámečnictví, kovovýroba Slaný, Praha, Kladno 

 

Výrobní zaměření a technické zázemí

Slaný, Praha, Kladno

Firma Dusla je zaměřena na zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu Široká nabídka výrobních možností a finálních kovovýrobků firmu disponuje k dodávkám zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, zemědělství, stavebnictví, dopravy a mnoha dalších odvětví výroby, obchodu a služeb.

Zákazníky firmy Dusla jsou velké podniky i drobné provozy a domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí. Podmínkou operativnosti a všestrannosti nabídky zámečnických prací a kovovýroby je kvalitní a spolehlivé vybavení výrobních hal a dílen firmy Dusla: tabulové nůžky, ohýbačky plechů, pákové nůžky, ruční lis, skružovací válce, pásové pily, soustruhy, frézky, obráběčka, bodovačka, svářečky CO2, ruční plazma, mostový jeřáb. Prostor haly umožňuje montáže rozměrných celků i vjezd přepravních prostředků od vysokozdvižného vozíku až po kamion.

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

Zadejte kontrolní součet čísel 1,9:
 
Poptávkový formulář