Dusla s.r.o.

Lázeňská 840, 274 01 Slaný, tel.: 312 522 277, e-mail: dusla@slansko.cz


Dusla s.r.o.
Dusla s.r.o. -> Kontejnery

Kontejnery - Slaný, Praha, Kladno...

Výroba přepravních kontejnerů

Firma Dusla Slaný vyrábí kontejnery a další otevřené i uzavřené mobilní systémy a nástavby pro přepravu materiálu a nákladů. Vyrobíme kontejnery na míru podle potřeb zákazníka, přizpůsobíme technické provedení, objem, tvar i povrchovou úpravu kontejneru. Vyrábíme stohovatelné vanové kontejnery s pevným dnem, výklopné kontejnery i kontejnery s výklopným dnem. Zaručujeme kvalitní provedení kontejnerů, máme dlouhodobé zkušenosti a dobré reference.

Výklopné kontejnery

Výklopné kontejnery od firmy Dusla Slaný mají pevný a spolehlivý vyklápěcí mechanismus se snadnou obsluhou. Vyprázdnění kontejneru se provádí pouhým odjištěním mechanismu, kontejner se vyprázdní působením tíhy naloženého materiálu. Výklopné kontejnery přizpůsobíme požadavkům zákazníka a účelu použití. Vyrábíme výklopné kontejnery mnoha rozměrů a tvarů, z kvalitních materiálů, s odolnou povrchovou úpravou, nabízíme různá technická řešení.

Kontejnery s výklopným dnem

Žádaným produktem jsou kontejnery s výklopným dnem. Manipulace s kontejnerem je jednoduchá – po vyzvednutí kontejneru se tahem lanka z kabiny manipulačního zařízení odjistí výklopné dno a kontejner se samovolně vyprázdní. Výklopné dno se opět uzavře při opatrném uložení prázdného kontejneru na zem. Technické parametry kontejneru přizpůsobíme účelu využití a druhu zařízení, které kontejner obsluhuje (jeřáb, hydraulická ruka, vysokozdvižný vozík a další). Kontejnery s výklopným dnem jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají kvalitní povrchovou úpravu, což zaručuje dlouhou životnost kontejnerů.

Opravy kontejnerů

Nabízíme opravy všech druhů přepravních kontejnerů. Máme moderní technické vybavení a dlouhodobé zkušenosti se zámečnickou výrobou a kovovýrobou, jsme výrobci přepravních kontejnerů. Zajistíme veškeré opravy kontejnerů od mechanických poškození po opravu nebo obnovu povrchové úpravy, opravíme manipulační prvky kontejnerů a další poškození či závady kontejnerů. Pro všechny opravy kontejnerů máme odborné profesionální řešení.

Kontejnery - Slaný, Praha, Kladno

Kontakt

Dusla s.r.o.
Josef DUNDR
Lázeňská 840, 274 01 Slaný

Mobil:
602 640 157 
602 299 357

E-mail: dusla@dusla.cz

Novinky

Nabídka kovovýroby ze Slaného

Provadíme kovovýrobu na zakázku, máme však i vlastní výrobky. Některé z nich naleznete v našem nabídkovém katalogu kovovýroby

Zámečnictví, kovovýroba Slaný, Praha, Kladno 

 

Výrobní zaměření a technické zázemí

Slaný, Praha, Kladno

Firma Dusla je zaměřena na zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu Široká nabídka výrobních možností a finálních kovovýrobků firmu disponuje k dodávkám zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, zemědělství, stavebnictví, dopravy a mnoha dalších odvětví výroby, obchodu a služeb.

Zákazníky firmy Dusla jsou velké podniky i drobné provozy a domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí. Podmínkou operativnosti a všestrannosti nabídky zámečnických prací a kovovýroby je kvalitní a spolehlivé vybavení výrobních hal a dílen firmy Dusla: tabulové nůžky, ohýbačky plechů, pákové nůžky, ruční lis, skružovací válce, pásové pily, soustruhy, frézky, obráběčka, bodovačka, svářečky CO2, ruční plazma, mostový jeřáb. Prostor haly umožňuje montáže rozměrných celků i vjezd přepravních prostředků od vysokozdvižného vozíku až po kamion.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

Zadejte kontrolní součet čísel 7,2:
 
Poptávkový formulář